Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Pradžia Naujienos Metinė oro ir vandens temperatūra Tenerifėje, Ispanija

Metinė oro ir vandens temperatūra Tenerifėje, Ispanija

Tenerifė gali pasigirti maloniu šiltu klimatu visus metus ir pritraukia gausybę turistų. Tenerifės pakrantės gali pasiūlyti karštą klimatą ir skaidrų dangų, nes saulė čia šviečia be paliovos. Tik retkarčiais čia galima sulaukti lietaus.

Pietinė ir vakarinė salos dalys yra pačios šilčiausios. Tuo tarpu šiaurinėje dalyje lietūs yra dažnesni, todėl ten gausesnė ir žalesnė augmenija. Tenerifės saloje taip pat yra aukščiausias Ispanijos kalnas Mount Teide, kurio viršūnėje nuo 2000 metrų virš jūros lygio galima išvysti sniego klodus. Garsūs Tenerifės pasatų vėjai, vietiniams žinomi kaip Vientos Alisios, užtikrina gaivų vėjo gūsį karštomis vasaros dienomis, todėl ilsėtis čia itin malonu.

Pavasaris Tenerifėje
Klimatas Tenerifėje dažnai apibūdinamas kaip „pavasariškas“. Čia  visus metus būna panašus šiltas ir gaivus klimatas. Pavasaris yra populiarus metų laikas, kai turistai nori aplankyti salą. Čia nuo vasario iki kovo mėnesio temperatūra iš lėto pakyla iki 22°C.

Balandžio ir gegužės mėnesiais, vidutinė dienos temperatūra Tenerifės saloje būna apie  24°C. Būna labai saulėta ir gaivu. Tai puikus metas aplankyti Tenerifę, nes klimatas puikus, žmonių dar nėra per daug, o lėktuvo bilietai yra gerokai pigesni nei vasaros sezonu.


Vasara Tenerifėje
Tenerifės vasaros sezono pradžia laikomas gegužės mėnuo, o tęsiasi sezonas iki pat spalio mėnesio. Tai itin populiarus metų laikas, kai dauguma žmonių suskumba planuoti atostogas ir pasimėgauti Tenerifės salos siūlomais malonumais. Nors liepos, rugpjūčio mėnesiais saloje gali būti itin karšta- apie 30°C, sausas klimatas šį karštį nuslopina ir jis neatrodo toks nemalonus. Vidutinė temperatūra visą vasaros sezoną būna apie 23°C. Daugumoje viešbučių nebūna oro kondicionieriaus. Kambariuose dažnai būna įrengti fenai ant lubų, kurie vėdina kambarį.

Ruduo Tenerifėje
Ruduo Tenerifėje yra gana malonus, oro temperatūra tik truputį skiriasi nuo vasaros sezono. Rugsėjo ir ankstyvo spalio vidutinė temperatūra vis dar būna  27°C, o lapkričio mėnesį nukrenta iki  22°C, kas vis dar reiškia labai malonų klimatą jūsų atostogoms. Tai vėlgi geras laikas aplankyti salą, nes kelionių kainos būna žemesnės nei vasaros sezonu.

Žiema Tenerifėje
Ar verta į Tenerifę vykti žiemą? Kaip jau minėjome, klimatas Tenerifėje išlieka gana panašus visus metus. Žinoma žiemą saloje yra šalčiausias klimatas, tačiau jis vis dar tinkamas malonioms atostogoms. Žiemos metu Tenerifė vis dar gali jums pasiūlyti saulėtas atostogas su šiltu subtropiniu klimatu, maža lietaus tikimybe ir smėlėtais paplūdimiais. Vandens temperatūra būna apie  19°C. Dienos metu oro temperatūra siekia vidutiniškai  21°C, nors vakare gali gerokai atvėsti.


Vidutinė Tenerifės oro temperatūra mėnesiais
Sausis didžiausia 21°C/ mažiausia 15°C

Vasaris didžiausia 21°C/ mažiausia 15°C

Kovas didžiausia 22°C/ mažiausia 16°C

Balandis didžiausia 23°C/ mažiausia 16°C

Gegužė didžiausia 24°C/ mažiausia 17°C

Birželis didžiausia 27°C/ mažiausia 19°C

Liepa didžiausia 29°C/ mažiausia 21°C

Rugpjūtis didžiausia 30°C/ mažiausia 22°C

Rugsėjis didžiausia 28°C/ mažiausia 21°C

Spalis didžiausia 26°C/ mažiausia20°C

Lapkritis didžiausia 24°C/ mažiausia 18°C

Gruodis didžiausia 22°C/ mažiausia 16°C

Vidutinė Tenerifės vandens temperatūra mėnesiais
Sausis 20°C

Vasaris 19°C

Kovas 19°C

Balandis 20°C

Gegužė 20°C

Birželis 22°C

Liepa 22°C

Rugpjūtis 23°C

Rugsėjis 24°C

Spalis 24°C

Lapkritis 22°C

Gruodis 21°C

Vidutinis drėgnumas % Tenerifėje mėnesiais
Sausis 61

Vasaris 65

Kovas 62

Balandis 63

Gegužė 64

Birželis 67

Liepa 64

Rugpjūtis 63

Rugsėjis 65

Spalis 64

Lapkritis 65

Gruodis 64

Vidutinis saulės valandų skaičius per dieną Tenerifėje mėnesiais
Sausis 8

Vasaris 9

Kovas 9

Balandis 10

Gegužė 10

Birželis 10

Liepa 11

Rugpjūtis 10

Rugsėjis 10

Spalis 9

Lapkritis 8

Gruodis 7

 


INFOCREDIT