Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Pradžia Apie EasyTravel

Apie EasyTravel

EasyTravel yra kelionių agentūra, sėkmingai veikianti nuo 2004 m. ir atstovaujanti patikimus ir laiko patikrintus poilsio kelionių lėktuvu organizatorius. EasyTravel parduoda poilsio keliones populiariausiuose Viduržemio jūros, Egipto ir Kanarų salų kurortuose.

Keliolių užsakymo tinklalapis EasyTravel.lt yra pirmasis kelionių užsakymo internetu tinklalapis Lietuvoje, veiklą pradėjęs 2004 metais. Per tą laiką mūsų paslaugomis pasinaudojo tūkstančiai klientų, kurie ir iki šiol sugrįžta ir toliau naudojasi mūsų paslaugomis bei rekomenduoja savo draugams.

EasyTravel kelionių agentūra priklauso UAB „Travelonline Baltics". Įmonė taip pat valdo kitus kelionių rinkoje gerai žinomus prekių ženklus: Judek.lt ir kt.

UAB „Travelonline Baltics" yra vienas didžiausių poilsio kelionių pardavėjų Lietuvoje. 2016 m. įmonės pardavimų apyvarta siekė 6,5 mln. eurų. Travelonline Baltics yra akredituota IATA narė, pripažintas Tez Tour organizuojamų kelionių pardavimo lyderis internetu, bei 2016 m. TOP10 partneris. Įmonė pati organizuoja poilsio keliones bei atstovauja kitus patikimus ir sėkmingai veikiančius kelionių organizatorius. Įmonės organizuojamos kelionės yra apdraustos, o draudimo suma dengia 100% įmonės įsipareigojimų.

EasyTravel pagrindinis ofisas yra Vilniuje, Aludarių g. 2, taip pat yra atstovybės Kaune ir Klaipėdoje.INFOCREDIT