Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Pradžia Naujienos Vidutinė oro ir vandens temperatūra Larnakoje Kipre
Naujienos pavadinimas

Vidutinė oro ir vandens temperatūra Larnakoje Kipre

Larnaka yra pakrantės miestas Kipro valstybėje. Įsikūręs rytinėje salos pakrantėje prie Viduržemio jūros, šio miesto svečiai gali džiaugtis saulės kupinu klimatu ir puikiu oru visus metus. Larnaka yra vienas iš pagrindinių pakrantės kurortų Kipre, kuris gali didžiuotis savo žaviu kraštovaizdžiu bei palmių linijomis.


Čia yra daug puikių paplūdimių, esančių netoli miesto. Du iš šių paplūdimių- Phinikoudes ir McKenzie, buvo apdovanoti mėlynosiomis vėliavomis už savo aukštą aplinkos švaros lygį.


Kipras bendrai gali džiaugtis šiltu sausu klimatu, o lietus dažniausiai pasirodo tarp lapkričio ir kovo mėnesių. Klimato kaita ir lietaus gausa varijuoja priklausomai nuo salos vietos- aukščiau virš jūros lygio ir toliau nuo pakrantės klimatas gali būti ekstremalesnis.
Larnaka yra vienoje žemiausių Kipro vietų ir driekiais pakrantėje, todėl klimatas čia puikus visus metus. Čia galima džiaugtis ilgomis sausomis vasaromis ir švelniomis žiemomis. Tarp šių sezonų dar trumpam įsiterpia ruduo ir pavasaris.

Vasara Larnakoje Kipre
Vasaros šioje Kipro teritorijoje karštos, giedros ir saulėtos. Per dieną galima sulaukti 11 valandų saulės, o nemalonius vasaros karščius apramina iš jūros pučiantis vėsus brizo vėjas. Nuo birželio iki rugsėjo mėnesio beveik nebūna lietaus ir oras dažnai sušyla iki 30 laipsnių karščio. Vidutinė dienos temperatūra vasaros mėnesiais yra 27 laipsniai. Rugsėjo pabaigoje vis dažniau pradeda kristi lietaus lašai iš besiniaukiančio dangaus. Drėgniausi metų mėnesiai yra gruodis ir vasaris.

Žiema Larnakoje Kipre
Žiema Larnakoje yra švelni- labiau primena Europinį pavasarį. Lietus žemę laisto dažniau. Keliaujant į šią teritoriją lapkričio- balandžio mėnesiais derėtų pasirūpinti skėčiu. Žiemos metu teritorijose netoli Troodos kalnų dažnai iškrenta sniego. Vidutinė oro temperatūra dieną gruodžio-vasario mėnesiais siekia 12-13 laipsnių šilumos, tačiau oras gali sušilti ir iki 18 laipsnių. Nuo lapkričio iki kovo mėnesio per mėnesį vidutiniškai 5-8 dienos būna lietingos. Sausio mėnuo yra pats lietingiausias- vidutiniškai lyja 8 dienas.

Vidutinė oro temperatūra dieną Larnakoje Kipre
Sausis 16°C
Vasaris 17°C
Kovas 19°C
Balandis 23°C
Gegužė 26°C
Birželis 30°C
Liepa 32°C
Rugpjūtis 32°C
Rugsėjis 30°C
Spalis 27°C
Lapkritis 22°C
Gruodis 18°C

Vidutinė mėnesinė vandens temperatūra Larnakoje Kipre
Sausis 10°C
Vasaris 9°C
Kovas 9°C
Balandis 11°C
Gegužė 16°C
Birželis 22°C
Liepa 25°C
Rugpjūtis 26°C
Rugsėjis 24°C
Spalis 20°C
Lapkritis 16°C
Gruodis 13°C

Vidutinis mėnesinis saulės valandų per dieną skaičius Larnakoje Kipre

Sausis 4
Vasaris 4
Kovas 6
Balandis 7
Gegužė 10
Birželis 12
Liepa 12
Rugpjūtis 11
Rugsėjis 10
Spalis 8
Lapkritis 7
Gruodis 5


INFOCREDIT